LIHUACHEN ostrzałka elektryczna profesjonalna kuchnia ostrzenie kamienia szlifierka noże osełka wolframu ostrzenia narzędzia

Nowy produkt

Dostępność : Ten produkt nie występuje już w magazynie

654,61 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany do usa

Cechy:

Ostrza
Wyreguluj kąt pokrętła (15 ° -30 °), zainstaluj odpowiedni pas ścierny, ogólnie w kolejności grubej i cienkiej, użyj grubego pasa piaskowego, aby wypolerować zadziory, a następnie poleruj cienkim pasem ściernym, aby był ostry. Po wybraniu odpowiedniego pasa, włóż nóż do rowka w kształcie litery V lewego i prawego prowadnicy, pociągnij wzdłuż krzywej ostrza, I pociągnij zewnętrzną krawędź prowadnicy od korzenia do czubka prowadnicy (używaj tylko siły noża, nie przymocowanego lub przymocowanego) mocniejszego).
Ogólnie rzecz biorąc, na zewnątrz lub codzienne narzędzie może być wybrany od niskiej do średniej prędkości. Pociągnij ostrze, aż końcówka narzędzia spadnie na pasek, aby zatrzymać obracanie paska, aby uniknąć zaokrąglania końcówki.
 
Materiał: ABS
Kolor: czarny
Napięcie: US 110V, US 220V
Europejski 220V, AU 220V (opcjonalnie)
Przełącznik zasilania: zmienna prędkość; On / Off / Instant
Kąt ostrzenia: regulowany 15 ° - 30 °
Rozmiar: 260x152x135mm / 10.24x5.98x5.31 cala (około)
 
 
Pakiet zawiera:
1 x ostrzałka do noży
5 x pasek do polerowania
1 x instrukcja obsługi
 

Wyślemy różne adaptery w zależności od regionu.

Knife-Sharpener-kitchen_01Knife-Sharpener-kitchen_02Knife-Sharpener-kitchen_03Knife-Sharpener-kitchen_04Knife-Sharpener-kitchen_05Knife-Sharpener-kitchen_06Knife-Sharpener-kitchen_07

Środki ostrożności

 
Zaleca się, aby ciągły czas użytkowania każdego rozruchu nie przekraczał 20 minut. Ten produkt jest używany głównie do ostrego odzyskiwania narzędzi skrawających. Moc jest ograniczona. Nie nadaje się do innych szlifowania o wysokiej wytrzymałości. Po użyciu wyczyść maszynę, w tym koła.
 

Metoda uzyskaj krótki przegląd techniczny

(1) nowicjusz zaleca użycie dużego kąta (większego niż 25 stopni), aby lepiej zrozumieć siłę szlifowania (nie ściskaj paska, nie dotykaj paska), zrozumieć kierunek szlifowania po obu stronach pasa, należy zwrócić uwagę na szlifowanie na zewnątrz rowka w kształcie litery V.
(2) pionowe linie na ostrzu są prostopadłe do linii krawędzi, tak długo, jak pas może być prostopadły do linii krawędzi na pasku, różne kształty ostrza mogą być szlifowane.
(3) zachowaj wysokość noża w rowku podczas szlifowania, aby zapewnić pełną symetrię, szczególnie strona obracająca się w dół pasa powinna być zgodna z wysokością drugiej strony.
(4) ten nowy płaski projekt szlifowania, wyciągnij uchwyt narzędzia do szlifowania v-groove, zainstaluj blachę stalową, A następnie dostosować połączenie ramki do odpowiedniego kąta, aby osiągnąć płaszczyznę szlifowania funkcji. Jest to funkcja high-end. Nie jest zalecany dla nowo przybyłych. Możliwości.

Instrukcja obsługi

 
Pasek montażowy
Włóż taśmę ścierną do koła napinającego i wirnika, a następnie naciśnij ramę napinającą w kierunku napędzanego koła, włóż napędzane koło, umieść dodatnią pozycję pasa i zakończ instalację pasa.
 
Dostosuj pozycję ramy ostrzenia
 
Ustabilizuj ostrzałkę, przytrzymaj sworzeń pozycjonujący sprężynę dociskową, dostosuj ramkę kombinowaną do położenia pionowego rowka pozycjonującego z pulpitem, poluzuj sworzeń pozycjonujący, I zatrzaśnij do otworu pozycjonującego wspornik, aby zamocować wspornik.

 

1

Wszystkie produkty są dokładnie sprawdzane przed przechowywaniem i dobrze zapakowane do wysyłki.
 
Wybierz odpowiedni rozmiar lub kolor dla tego, co chcesz, wyślemy paczkę jako twój wybór w zamówieniu.
 
Dla tych produktów więcej niż jeden kolor do wyboru, proszę zostawić wiadomość dla kolory chcesz, w przeciwnym razie wyślemy zamówienie z losowym kolorze.

2

Zdjęcia produktów zostały zrobione w naturze, na wyświetlaczu, światło, przyczyny środowiskowe mogą być zjawiskiem niewielkiego odchylenia, proszę o pierwszeństwo.
 
Ze względu na pomiary ręczne, może być tolerancja 1cm-3cm, proszę zrozumieć i upewnij się, że nie masz nic przeciwko przed złożeniem zamówienia.

3

Zazwyczaj wysyłamy paczkę w ciągu 72 godzin po otrzymaniu płatności. Jeśli transakcja jest w Hong kongu i chinach święto państwowe, czas przekazania będzie opóźniony, proszę zrozumieć.
 
Jeśli chcesz ekspresową dostawę (EMS/DHL/FedEx/UPS), skontaktuj się z nami, obliczymy opłatę pocztową dla ciebie lub możesz sprawdzić wysyłkę i opakowanie w celach informacyjnych.

4

Wszystkie produkty są pakowane ręcznie, może być mały błąd, jeśli otrzymasz niewłaściwy przedmiot lub wadliwy, prosimy o natychmiastowy kontakt, zrekompensujemy ci, dziękuję za zrozumienie.
 
Serdecznie zapraszamy do opuszczenia pozytywnej opinii dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna i zachęcana do nas, postaramy się jak najlepiej rozwiązać wszelkie problemy, które możesz mieć i zaoferować najlepszą obsługę, dziękujemy za wsparcie.

Packaging

PRODUKTY, KTÓRE MOGĄ CIEBIE RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ