1 sztuk torba styl silikonowy do herbaty zaparzacze sitka do herbaty przyprawy ziołowe zaparzaczem filtry zapachowa kuchenna kaw

Nowy produkt

16,90 zł

Torebka w stylu silikonowy do herbaty zaparzacze sitka do herbaty przyprawy ziołowe zaparzaczem filtry zapachowa kuchenna kawa akcesoria do herbaty

HTB11rcdrqmWBuNjy1Xaq6xCbXXak

Opis:
Nasze torebki herbaty są specjalnie zaprojektowane na luźny liść herbaty; Cząstki liść herbaty nie uciekną i do herbaty. Nie uwolnią też innego smaku, ale kuszącej małej herbaty.
Z liną na górze można ją łatwo wyjąć z kubka. Zestaw 6 w pakiecie, twoi przyjaciele mogą dołączyć do ciebie, aby podzielić się herbatą.
Po prostu 3 części, przezroczyste ciało, które pomogą ci, aby zobaczyć swoje liść herbaty waga bardziej wyraźnie; Liny będzie naprawić swój saszetka na herbatę na krawędzi kubka i łatwe do usunięcia; A dolna pokrywa jest łatwa do otwarcia lub zamknięcia, aby włożyć lub wylać liść herbaty.
Po wyrzuceniu zużytych liści, po prostu spłucz ciepłą wodą z mydłem lub wrzuć do zmywarki; Na powierzchni nie pozostanie żadne miejsce.
Różne jasne kolory mogą spełnić różne preferencje rodziny lub przyjaciół i łatwo je rozróżnić, uniknąć pomyłek. Bardziej zdrowe i wygodne.
 
Specyfikacja:
Materiał: silikon
Kolor: zielony, niebieski, fioletowy
Zakres temperatury: -40F - 480F
Wysokość przezroczystego korpusu: 6.6cm
Długość liny: 11cm
Szerokość dna: 4.2cm
 
Pakiet zawiera:
1 x saszetka na herbatę

HTB1dr.CrCBYBeNjy0Feq6znmFXa9

F0219 (3)F0220 (1)F0219 (1)F0220 (2)F0221F0219 (4)

 

Packaging

PRODUKTY, KTÓRE MOGĄ CIEBIE RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ