Warzenia piwa Carbonation Cap z 5/16 "Barb Ball Lock odłącz zestaw, Fit Cola Soda piwo i większość miękkie Dring butelki pet

Nowy produkt

48,90 zł

1

 

Warzenia piwa Carbonation Cap z 5/16 "Barb Ball Lock odłącz zestaw, Fit Cola Soda piwo i większość miękkie Dring butelki pet

 

Opis produktu:

 

Korek karbonatyzacji jest bardzo skuteczną metodą dodawania i utrzymywania karbonatyzacji w napojach przez dłuższy czas.
Wbudowany 5/16 "Bart może dołączyć 5/16" ID rury i 0.5 mikronów węgla stoneto dołączyć na końcu z przenośnością jest w stanie przenieść cap z butelki do piwa butelka.
Zalety produktu:
  • Stal nierdzewna sprawia, że trwa wiecznie.
  • W porównaniu z tradycyjnymi maszynami do butelkowania, kegging i home seltzer, oszczędzaj więcej czasu i pieniędzy
  • Prosty w użyciu, napełnij standardową butelkę 2L homebrew (lub płynem), przymocuj nasadkę i system CO2 i potrząśnij.
  • Karbonizujące domowe warzenie nigdy nie było łatwiejsze! Użyj standardowej plastikowej butelki i tej nasadki do karbonizacji, aby uzyskać łatwy i skuteczny proces karbonizacji.

Elecqueen koncentruje się na produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produkty domowe warzenie, można uzyskać więcej produktów niespodzianka w naszym sklepie. Dobre produkty przyniesie ci doskonałe experence na domowe warzelnictwo. Jeśli masz jakieś pytania i sugestie, skontaktuj się z nami!!

 

2

222333444HTB1u7hBT9zqK1RjSZFLq6An2XXat.jpgball lockball lock21

3

E

 

 

Packaging

PRODUKTY, KTÓRE MOGĄ CIEBIE RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ