Deli artykuły szkolne i biurowe płynny klej do szkła metalowe materiały ceramiczne materiały biurowe klej kontaktowy super płynn

Nowy produkt

15,90 zł

12 (1)2 (2)2 (3)345

112233

Wysyłka przedmioty

Wysyłka przedmioty

1. Usługa standardowa to poczta lotnicza China post. Chińska poczta lotnicza wysyłana do azji, stanów zjednoczonych, europy, zwykle 10-30 dni, inne kraje muszą wziąć 20-60 dni.

2. Przyspieszona usługa to China post EMS i epacket (usa).     
3. Wysyłamy od poniedziałku do soboty z wyłączeniem świąt. Prześlij nam e-mail przed dokonaniem płatności, jeśli chcesz zmienić adres wysyłki lub rozmiar i kolor towarów.     

4. Czas wysyłki w okresie świątecznym (boże narodzenie, chiński nowy rok itp.) może być dłuższy niż zwykle. Proszę pozwolić na kolejne 5-10 dni jako opóźnienie.

O zwrot

1. w przypadku otrzymania wadliwego elementu, klient ma do 7 dni od daty otrzymania wniosku o zwrot lub wymianę na nowy. klient musi zwrócić towar, a my ponosimy ładunek.

 2. w przypadku otrzymania niewłaściwej pozycji, rzeczy muszą być zwrócone w oryginalnym i nieużywanym stanie i musi być również w oryginalnym pudełku i opakowaniu. wyślemy ci odpowiednie przedmioty ponownie, a my ponosimy ładunek.

Informacje zwrotne

Drogi przyjacielu, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych usług, proszę zostawić nam pozytywne opinie. I zrobimy to samo dla ciebie. Jeśli masz jakieś pytanie, najpierw skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie pytania w ciągu 24 godzin.

O nas
Jesteśmy jednym z dostawców największych zalet kraju, znajdujemy się w największym chińskim centrum dystrybucji dostaw naszych produktów w całych chinach ma absolutną przewagę cenową, mamy 30 lat doświadczenia wPodmioty zajmujące się obsługąI 10 lat doświadczenia w handlu zagranicznym, nasz krajowy sklep Taobao ma bardzo wysoką reputację i ocenę, jesteśmy najlepszym wyborem.

 

Packaging

PRODUKTY, KTÓRE MOGĄ CIEBIE RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ